به سایت رسمی شرکت پارس عسل شیراز تولید کننده ژل رویال خوش آمدید.

ناباروری و نازایی از جمله مشکلاتی است که این روزها گریبان بسیاری از زوج​های جوان را در سراسر جهان گرفته است. ناباروری​هایی که ناشی از ابتلا به بیماری​، زندگی در شرایط پراسترس و تنش، مصرف غذاها و داروهای شیمیایی و ناسالم و فعالیت در محیط​های صنعتی و آلوده است.

ژل رویال و بهبود باروری

تحقیقات نشان داده است عمر طولانی، قدرت تخم ریزی فوق العاده و جثه زیبا و بزرگ ملکه به دلیل خواص مغذی ژل رویالی است که مصرف می­کند. این ژل سرشار از مواد معدنی و ویتامینهای گروه  Eو B و هورمونهای جنسی است. به همین دلیل است که مصرف آن توسط انسان باعث تنظیم و تعدیل هورمونهای جنسی و تحریک تمایلات و فعالیت جنسی و افزایش فوق العاده ضریب باروری در بانوان می­شود. به دلیل همین امر است که ملکه بواسطه مصرف مادام العمر ژل رویال روزانه بیش از 2500 تخم در کندو می­گذارد در حالی که زنبوران کارگر که از گرده و عسل تغذیه می­کنند بارور نیستند.

 

1- ترکیب غذایی غنی

بسیاری از مواد مغذی شناخته شده برای افزایش نرخ باروری در ژل رویال وجود دارد. این ماده میزان باروری در زنان و مردان را بهبود می بخشد. ترکیب غذایی غنی ژل رویال که سرشار از انواع ویتامینها، اسیدهای آمینه، اسیدهای چرب، مواد معدنی و آنتی اکسیدان می­باشد به بهبود باروری کمک می­کند.

ژل رویال حاوی پروتئینی بنام رویالاکتین است که از لحاظ مورفولوژیکی و جنسی روی ملکه تاثیر می­گذارد و موجب تمایز ملکه از سایر زنبورها در کندو می­شود. وجود این پروتئین در ژل رویال باعث افزایش باروری و همچنین افزایش میزان تحرک اسپرم در مردان می­گردد.
وجود اسید آمینه ای به نام آرژینین در مردان برای افزایش نرخ باروری بهتر بسیار مهم است. ژل رویال غنی از این اسید آمینه است که در نتیجه منجر به تولید هورمون تستوسترون می­گردد. بنابراین، پتانسیل باروری را در مردان و زنان بهبود می­بخشد. آرژنین یکی از آمینواسیدهایی است که در ژل رویال وجود دارد و باعث افزایش بارورسازی مردان و زنان، افزایش تولید اسپرم و افزایش توانایی دستگاه تولید مثل می شود. وجود این آمینواسید در ژل رویال تعداد اسپرم را افزایش می دهد. ژل رویال حاوی ترکیبات طبیعی ای هست که به عنوان محرک جنسی عمل می کنند. استفاده منظم این غذای ملکه باعث افزایش قدرت سیستم ایمنی و کاهش استرس و اضطراب می شود که داشتن ضعف در این موارد قدرت جنسی را کاهش می دهد. اگرچه ژل رویال یک ماده طبیعی عالی برای افزایش قدرت باروری و جنسی هست، ولی ناباروری یک موضوع پیچیده هست و باید دلیل آن مشخص شود. اگر دلیل ناباروری در ضعف جنسی و یا کمبود تعداد اسپرم و یا داشتن تخمک ضعیف باشد ژل رویال می تواند به شما کمک کند. قطعا استنتاج این است که بیشتر مورد استفاده برای افزایش باروری در زنان است، اما آن را نیز توسط مردان برای همان هدف افزایش نیرومندی، میل جنسی و تعداد اسپرم در نظر گرفته شده است.

 

2- ایجاد تعادل هورمونی

 

ژل رویال در طول و پس از بارداری برای کمک به تعادل هورمونی در حمایت از سیستم غدد درون ریز کمک می­کند. شکی نیست که میل جنسی ما در طول زندگی ما کاهش می یابد. ژل رویال قرن هاست که به عنوان غذای کمکی برای میل جنسی طبیعی و داروی مقوی غرایز جنسی استفاده می شود.

تعادل هورمونی در زنان برای سلامت تخمک ضروری است. بدلیل عوامل محیطی، استرس و رژیم های غذایی در زندگی مدرن، عدم تعادل هورمونی در زنان شیوع پیدا کرده است. عدم تعادل هورمونی موجب عدم توازن در چرخه باروری، قائدگی و تخمک گذاری می­گردد و باروری را به میزان زیادی کاهش می­دهد. مشکلات قاعدگی شانس لقاح را در زنان کاهش می­دهد. ژل رویال به عنوان یک داروی مهم به تنظیم چرخه قاعدگی کمک می کند. همچنین ژل رویال به سلامت تخمک و اسپرم کمک و در بدن تعادل هورمونی ایجاد می­کند.  ژل رویال سرشار از ویتامین B5 یا پنتوتنیک اسید می باشد که ویتامینی ضروری برای ساخت تمامی هورمونهای استروئیدی در غدد آدرنال است همچنین برای متابولیسم استروژن و تحریک تولید هورمونهای تخمدانی در زنان ضروری است. یافته ها نشان می دهد منبعی غنی تر از ژل رویال برای ویتامین B5 وجود ندارد.

 

3- خاصیت آنتی اکسیدانی

آنتی اکسیدان ها یکی از مهم ترین ترکیباتی هستند که به داشتن باروری سالم کمک می­کنند. آنتی اکسیدان ها باعث حفاظت تخمک­ها در مقابل آسیب رادیکال های آزاد می­شوند. رادیکال های آزاد می توانند منجر به آسیب به DNA سلولی شوند که این می تواند باعث عدم توانایی برای باردار شدن و حفظ یک بارداری سالم شود و ممکن است شانس تولد نوزاد ناقص را افزایش دهد. تخمکها سلولهایی هستند که معمولا طولانی ترین عمر را در بدن زنان دارند و با گذشت سال ها از تبدیل شدن آنها روزانه در معرض آسیب رادیکال های آزاد قرار دارند. خاصیت آنتی اکسیدانی قوی ژل رویال سلولهای جنسی را از آسیب رادیکالهای آزاد در مردان و زنان حفظ می­کند.

 

4- کاهش استرس

استرس تاثیر مخربی در باروری مردان و زنان دارد. زنانی که به طور مداوم در معرض انواع تنشهای محیطی قرار دارند تولید پرولاکتین، کورتیزول، و سایر هورمون ها در آنها تحت تاثیر قرار می­گیرد و تخمک گذاری بطور منظم صورت نمی­گیرد که تمامی این عوامل منجر به کاهش شانس باروری می­گردند. ژل رویال نقش مهمی در کاهش استرس و بهبود بیماریهای عصبی دارد.

کمک به بهبود ناباروری در آقایان

گاهی سیستم ایمنی بدن به اشتباه آنتی بادی علیه اعضای خودی مانند اسپرم تولید می کند و اسپرم ها را از بین می برد.

ژل رویال از لحاظ هیدروکسی اسید منحصر به فردی که 10HDA نامیده می­شود بسیار غنی است. 10HDA جزء فعال ژل رویال را تشکیل می­دهد. این ترکیب به ارتقاء سیستم ایمنی بدن بسیار کمک می­کند. طی تحقیقی محققان آلمانی و فرانسوی نشان دادند که 10HDA به نابودی ویروسها در بدن کمک می­کند، به این صورت که 10HDA به تولید گلبولهای سفید خون و همچنین تحریک آنها برای مبارزه با ویروسها کمک می­کند.

در بعضی از بیماران عدم تعادل هورمونی در بدن وجود دارد. برای تولید اسپرم باید به ترتیب غده هیپوتالاموس، هیپوفیز و بیضه ها مرتب و هماهنگ کار کنند.

اگر چنین هماهنگی ای وجود نداشته باشد، تولید اسپرم با مشکل مواجه خواهد شد. البته تغییرات سطح هورمونی در غده تیروئید، آدرنال و… نیز می تواند باعث تغییر در سطح هورمون های مردان و اختلال در تولید اسپرم شود، بنابراین افرادی که به یکی از مشکلات غدد مبتلا هستند ایجاد تعادل هورمونی مشکل تولید اسپرم را بهبود خواهد بخشید. ژل رویال سرشار از ویتامین B5 یا پنتوتنیک اسید می باشد که ویتامینی ضروری برای ساخت تمامی هورمونهای استروئیدی در غدد آدرنال می باشد همچنین برای متابولیسم و تنظیم ترشح هورمونی در غدد هیپوتالاموس، هیپوفیز و بیضه ها ضروری است. یافته ها نشان می دهد منبعی غنی تر از ژل رویال برای ویتامین B5 وجود ندارد.

 

 

 

سبد خرید