به سایت رسمی شرکت پارس عسل شیراز تولید کننده ژل رویال خوش آمدید.

ژل رویال و زیبایی پوست:

 

1- حفظ رطوبت پوست

ژل رویال باعث افزایش رطوبت پوست و در نتیجه درمان پوست های خشک و آسیب دیده می­شود. در مطالعه ای که در آن تاثیر کرم حاوی ترکیب 10HDA روی پوست افراد مورد بررسی قرار گرفته بود مشاهده شد درصد رطوبت پوست به ترتیب 8/28 و 4/60 درصد پس از 7 و 21 روز استفاده افزایش یافت. بیش از نیمی از کل اسیدهای چرب موجود در ژل رویال و 2 تا 15 درصد کل وزن ژل رویال را 10HDA تشکیل می­دهد.

2- جوانی و شادابی پوست

ثابت شده است که مواد مغذی فراوانی شامل ویتامین ها، فلاونوئیدها، اسیدهای نوکلئیک، دکانوئیک اسید، آنزیم ها، هورمون ها و مواد معدنی متعدد از جمله روی، که بسیار عالی برای بازسازی پوست می باشد، در ژل رویال وجود دارد.از دیگر ترکیبات مفید برای پوست و مو موجود در ژل رویال شامل ویتامین گروه B شامل B1، B2، B3، B5، B6، و استیل کولین است. همچنین لسیتین، تیامین و ویتامینهای گروه A ،C ،D، Eموجود در ژل برای حفظ شادابی و لطافت پوست ضروری هستند.

 

3- تاخیر روند پیری پوست

با افزایش سن روند تجدید سلولی پوست کاهش می­یابد، ترمیم بافت و بازسازی سلولها با سرعت کمتری انجام می­گیرد، میزان رطوبی طبیعی در پوست کاهش می­یابد، پوست نازک شده و انعطاف پذیری خود را از دست می­دهد..پروتئین کلاژن منجر به کند شدن سرعت فرآیند پیری پوست می­گردد. همچنین اسیدهای چرب یافت شده در ژل رویال مخصوصا اسید چرب 10 هیدروکسی دکونئیک اسید در تولید کلاژن در پوست مشارکت می­کنند. ژل رویال حاوی مواد معدنی همچون سیلیکون است که تولید کلاژن را تحریک می­کند.

 

4- محافظت در مقابل نور خورشید

قرار گرفتن در معرض نور خورشید روند پیری را شتاب می­بخشد. در مطالعه ای دانشمندان تاثیر ژل رویال را بر UVB بررسی کردند. UVB شامل اشعه های مضر نور خورشید است که روند آسیب پذیری و پیری پوست را شتاب می­بخشد. محققان دریافتند سلولهای پوستی که با ژل رویال تیمار شده بودند به دلیل ترکیب مهم 10HDA تولید پروکلاژن نوع 1 در آنها افزایش یافته بود. بنابراین ژل رویال موجب افزایش سلامت، تولید سلولهای جدید پوستی و محافظت پوست می­شود.

 

5- تعادل هورمونی

عدم تعادل هورمونی اغلب مشکلات پوستی را به همراه دارد. ژل رویال منبعی طبیعی از هورمونهای استروئیدی می­باشد. کمبود استروژن تغییرات قابل ملاحظه ای بر سلامت پوست دارد و اغلب موجب بروز آکنه و مشکلات پوستی می­گردد. همچنین پانتوتنیک B5 موجود در ژل رویال در اجاد تعادل هورمونی در بدن تاثیر گذار است.

 

ژل رویال از سه طریق موجب کاهش آکنه و جوشهای سرسیاه پوستی و حفظ لطافت پوست می­گردد:

1- خاصیت آنتی بیوتیکی و ضدعفونی کنندگی پوست بدلیل وجود پروتئین منحصر به فرد رویالیزین  Royalisin

2- کاهش سطح کلسترول خون

3- ایجاد تعادل هورمونی در بدن

سبد خرید